Pobyt Pod Kalvárií

5 dní k sebepoznání a nabrání nové energie...

Pětidenní pobyt s vedeným programem v severních Čechách. 

Místo magické již svoji polohou...

Kouzelné prostředí přímo pod zdejší Kalvárií. 

Aktuální termíny: 

ZÁŘÍ 27.9. - 1.10. 2023  

KVĚTEN 2024

Informace a rezervace níže

Pobyt je zaměřen pro celkovou pohodu, uvolnění a odpočinutí, poznávání sebe sama. 

Díky několikadennímu "vystoupení" z běžného rytmu je prohlouben klid a můžeme nastoupit na výpravu hledání cesty k sobě. Poznávání lásky, sebelásky, hlubokého míru a klidu, krásy vlastního těla a jedinečnosti vlastní bytosti, dobrotě a respektu k sobě i ostatním. 

V kostce řečeno budeme rozvíjet své vnímání a chápání světa nejen kolem, ale zejména uvnitř nás. 

Poznáme a uvědomíme si, že hranice a omezení si tvoříme pouze sami v sobě. 

 Program zahrnuje péči v průběhu celého dne. Jsou zahrnuty všechny aspekty jógové praxe - pohyb, protahování, očistné techniky, dechová praxe, meditace, relaxace, sebeláska, soustředění, kontrola mysli, mantry, tvorba a kreativita, sebepoznání aj. Součástí jsou doporučení pro samostatné úkoly a další individuální praxi ve volném čase podle zájmu účastníka. Jsou k zapůjčení knihy a další literatura. Během pobytu jsou možné individuální konzultace či společné kruhy na různá témata. 

Obtížnost je určená od začátečníků po pokročilé bez rozdílů, jelikož každý má svoji vlastní oblast, ve které aktuálně prochází větším či menším rozvojem.

Ubytování je zařízeno v prostorných apartmánech s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Možno parkovat na návsi před penzionem. Je zajištěna vyvážená vegetariánská plná penze.

Prostor pro cvičení a společné aktivity se nachází v podkroví objektu s restaurací. Je zde přístupné WC. Je vybaven kuchyňským koutem s konvicí a ledničkou a bude zde dostupný pitný režim - voda, šťáva, čaj.

Všechny další podrobné informace, co si vzít s sebou, podrobný program atd. přijdou na e-mail přihlášeným.

 Pobyt je určen z důvodu náročnosti zejména dospělým, případně mladistvým, kteří se již zvládnou účastnit programu. 

Lze vzít s sebou doprovod, který se neúčastní jógových lekcí, v takovém případě je domluva a cena individuální. Prostředí nabízí možnost rozjímání, odpočinku nebo také okolí pro vycházky, turistiku i cyklistiku.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na e-mail ivetakovalska@seznam.cz

Podrobné informace


Ubytování: Penzion Pod Kalvárií, Ostré, Úštěk 

- apartmány 2,3,4 lůžkové v přízemí nebo v patře, s kuchyňkou, koupelnou a WC (sprchový kout/vana), zahrada, terasa

Délka: 5 dní - 4 noci 

Strava: plná penze vegetariánská, pitný režim (voda, šťáva, čaj)

Program: jógová praxe, další rozvojové techniky a semináře (minimálně 20 vedených hodin), doprovodný program

Zahrnuje celodenní program. Obsahuje jógovou praxi (všech 8 částí jógové cesty), ranní čistící techniky, ranní dechovou praxi a protažení, snídani, dopolední praxi (filosofie, mantry, tanec aj.), oběd, odpolední program (procházky, společné výlety, odpočinek, tvoření, četba nebo odpolední praxe před večeří), večeře, program na večer (večerní meditativní praxe, kruh sdílení, klidné techniky, vedená meditace/relaxace, odpočinek). Odpočinek a volný čas je průběžně zařazován vzhledem k ostatní náplni programu.

A pokud se počasí vydaří, je zahrnuta praxe na pláži u jezera, meditace při východu slunce na Kalvárii, pozorování západu slunce, lekce v zahradě nebo na terase.

Během pobytu jsem k dispozici na individuální konzultace a můžete si zvolit možnost absolvovat individuální praxi vlastního rozvoje po vzájemné domluvě a konzultaci. Také si můžete vyzkoušet setrvat v tichu po vlastní zvolenou dobu. 


Program je upravován vzhledem k počasí a kondici účastníků. Přesný rozpis přijde přihlášeným do e-mailu týden před začátkem pobytu. 


Cena a platební podmínky:


Cena celkem: 8 600,- 


Je možné vzít s sebou doprovod bez programu. V případě volné kapacity lze jet na výlet a využít výhodné ceny ubytování a stravy bez programu. Kontaktujte mě pro více informací a ceny. Děkuji.V ceně je zahrnuto ubytování, strava-plná penze, celopobytový program a další drobnosti

V ceně není zahrnuto: příplatek za samostatný apartmán (lze domluvit individuálně)

Místo je pevně rezervováno až po zaplacení rezervačního poplatku.

Při zrušení ze strany klienta méně jak 30 dní před začátkem pobytu je cena za pobyt nevratná, lze převést na jiného účastníka - můžete za sebe poslat náhradu. Pokud taková situace nastane, řešíme individuálně a pomáhám Vám s hledáním náhradníka.REZERVACE


Prosím o vyplnění a odeslání formuláře. Před platbou vyčkejte na potvrzovací e-mail s informacemi. Děkuji.

Pro dotazy mě neváhejte kontaktovat na e-mail Ivetakovalska@seznam.cz 


Rezervace:

1) vyplňte přihlašovací formulář a odešlete

2) počkejte na potvrzení Vašeho místa a poté proveďte platbu rezervačního poplatku 2 600,- na účet (místo je rezervováno až po připsání platby na účet)

3) Do 10.8.2023 nejpozději proveďte doplatek 6 000,- do plné ceny pobytu na účet


Dotazy prosím pište na e-mail ivetakovalska@seznam.cz  


TĚŠÍM SE NA SHLEDÁNÍ

Během pobytu mimo program se tam bude vyskytovat můj 4-nohý chlupatý parťák.