Královská masáž

Nechte se hýčkat jako král nebo královna

Celostní hloubkově-relaxační zážitková masáž


Délka cca 120min 


"To je prostě zážitek."S respektem k Vašemu tělu i jeho jemným energiím uvolním celé Vaše tělo jak jemnými doteky tak tlakovou terapií. Součástí je vzájemné naladění maséra a masírovaného. Uvolní se tělo i mysl a můžete se pohroužit do hlubokého odpočinkového stavu podobného meditaci. 


"Vhodné pro všechny, kdo mají rádi dotek."Bude hýčkán každý kousek vašeho těla včetně dlaní, chodidel, hlavy a obličeje. 

Tato masáž je vhodná pro dokonalé uvolnění, procítění klidu, blažený pocit, obnovení energie a jejích energetických toků a proudění. 


"Základem je blízkost a vhodně zvolené hmaty a vědomá přítomnost terapeuta, takže se na chvíli ocitnete středem vesmíru." Doporučuji přijít v pohodlném oblečení, které Vás po masáži nebude nijak obtěžovat a svírat.

Vaše pokožka bude ošetřena přírodními kvalitními a velmi výživnými oleji a efekt bude prostupovat do těla ještě několik hodin poté. A proto se nedoporučuje sprchovat bezprostředně po terapii. 

A s tím souvisí doporučení si udělat hezký den a neplánovat zatěžující činnosti poté.


Součástí jsou kvalitní masážní oleje, aromaterapie kouzelnými vonnými esencemi z darů přírody a výběr hudebního podkresu - vše podle Vašeho přání.


Počítejte prosím s časovou rezervou pro klidný příchod a odchod z terapie.

Objednání - nejlépe písemnou formou SMS nebo e-mailem s krátkým popisem o jakou službu máte zájem, ozvu se zpět - tel. číslo 774 271 091 nebo e-mail: ivetakovalska@seznam.cz (během terapií nejsem na tel., volám zpět)

Prostory se nachází v Plzni, u hlavního vlakového nádraží, Koterovská ulice 8. Po domluvě je možné naplánovat sezení v domácím prostředí klienta - cena terapie a doprava na místo dohodou.