Masáže zaměřené na části těla

Můžete si vybrat z nabízených masáží a nebo sestavíme speciálně přímo pro Vás na míru.

Péče o hlavu, krk a ramena

Odpočinková prožitková masáž hlavy

Délka cca 50-60min  

Hloubková relaxační masáž pro uvolnění a odpočinek. Aby došlo k uvolnění, jde nejen o masáž hlavy, ale i s ní souvisejících částí, zejména vrchní část zad, krk, horní hrudní část, šíje a samozřejmě hlava - pokožka s vlasy, kde je mnoho reflexních zón a drah a obličej.

Doporučuji počítat s použitím olejíčků i v oblasti vlasů a obličeje, tedy nejlépe přijít bez make-upu či líčení, nebo odlíčit před terapií, aby mohl být prožitek celkový a nemusely být vynechávány některé partie.Spokojené nožičky

Masáž chodidel

Délka cca 30-40min  

Můžete si vybrat jemnou relaxační variantu a odpočinout si, nechat se hýčkat a dopřát nohám zaslouženou péči. Nebo můžete zvolit akupresurní masáž reflexních zón nohy. Ta může být místy trochu bolestivá a slouží k harmonizaci a napomáhá v diagnostice potíží a možných oslabení v organizmu. Samozřejmě je možná kombinace těchto technik. 

Pozn: reflexní masáž chodidel neprovádíme u těhotných žen. 
Objednání - nejlépe písemnou formou SMS nebo e-mailem s krátkým popisem o jakou službu máte zájem, ozvu se zpět - tel. číslo 774 271 091 nebo e-mail: ivetakovalska@seznam.cz (když pracuji nebo učím, nezvedám tel.)

Prostory se nachází v Plzni, u hlavního vlakového nádraží, Koterovská ulice 8. Po domluvě je možné naplánovat sezení v domácím prostředí klienta - cena terapie a doprava na místo dohodou.