Vstupní vyšetření a konzultace

Celostní terapie a konzultace zdraví a zdravotního stavu. Péče o tělo s přesahem do psychiky

Úvodní konzultace 

Délka 60-90min 

Cena: 800-1200,-

Konzultace, vyšetření aspekcí, palpací, zjištění celkového stavu, zvyků, životosprávy, stanovení cílů a navržení terapie. 

Časy a cenu uvádím v určitém rozmezí. Každá situace, se kterou přicházíte, vyžaduje jiný přístup a rozhodně né spěch. Díky mým prioritám se Vám plně věnovat individuálně a z komplexního pohledu tedy berte v potaz jistou časovou flexibilitu. Cena se odvíjí od celkové náročnosti, pokud jde jen o konzultaci problému nebo i o vyšetření a zahájení terapie.

Může jít jen o nezávaznou konzultaci problému. Nebo pokud daná situace časově a problematikou dovolí, rovnou započneme úvodní terapii a též domluvíme četnost kontrol či dalších konzultací. Terapie může zahrnovat nejen běžné postupy fyzioterapie, tejpování, ale i návrh podpůrné léčby pomocí stravy, bylin a dalších prostředků celostní medicíny.

Každý nový klient je potřeba aby absolvoval nejdříve úvodní konzultaci než začneme společné průběžné terapie. 


Následuje: 

Průběžná - pokračovací terapie

  Objednání - nejlépe písemnou formou SMS nebo e-mailem s krátkým popisem důvodu/problému, s kterým přicházíte, ozvu se zpět - tel. číslo 774 271 091 nebo e-mail: ivetakovalska@seznam.cz (když pracuji nebo učím, nezvedám tel.)

Prostory se nachází v Plzni, u hlavního vlakového nádraží, Koterovská ulice 8. Po domluvě je možné naplánovat sezení v domácím prostředí klienta - cena terapie a doprava na místo dohodou.

Skupinová fyzioterapie

 Skupinovou lekci fyzioterapie pro malou skupinku vedu ve středu od 16h v tanečním studiu Dominique v Plzni na Klatovské (u Amer. památníku). Přihlášení možné přes rezervační systém tanečního studia. Kapacita omezená.  https://tanecnistudioplzen.inrs.cz/rs