Relaxační masáže

Odpočinek pro tělo i mysl

Relaxační masáž v délce 60min / 90min

 

"Po celkovém hýčkání těla přijde zakončení uvolněním skrze jemné tahy přes šíji, ramena, pokožku vlasů a obličej... a dochází k hluboké relaxaci a odpočinku."

Masáž vybrané kombinace částí těla podle výběru klienta. Většinou zahrnuje záda, horní končetiny, část dolních končetin, šíji a hlavu.

Lze volit i jiné netradiční kombinace, napříkad se zaměřením na dolní končetiny, uvolnění při pocitech těžkých nohou nebo fyzické zátěži, u žen na oblast beder, boků a hýždí, v kombinaci s ploskami nohou aj.


Doporučuji přijít v pohodlném oblečení, které Vás po masáži nebude nijak obtěžovat a svírat.

Vaše pokožka bude ošetřena přírodními kvalitními a velmi výživnými oleji a efekt bude prostupovat do těla ještě několik hodin poté. A proto se nedoporučuje sprchovat bezprostředně po terapii.

A s tím souvisí doporučení si udělat hezký den a neplánovat zatěžující činnosti poté.


Délka 60min, 90min nebo Královská masáž 120min


Varianta s lávovými kameny nebo aromaterapií

Délka cca 60min


Lávové kameny

Relaxační masáž doplněna o prohřátí a doplnění yangové energie tepla do těla pomocí horkých kamenů. Lávové kameny výborně zahřejí zejména v zimním období nebo při pocitech chladu.


Aromaterapie

Aromaterapie je vhodná pro hlubší prožitek uvolnění nebo naopak povzbuzení a obnovení toku energie za pomoci darů přírody v kvalitních přírodních vonných esencích. 

Každá vonná esence má svůj specifický účinek a je v ní jemný kousek ze zázraků přírody.

Můžete vybírat z množství esencí a to nejlépe podle citu, podle čichu nebo zvolit již namíchané směsi s určitým záměrem.
Objednání - nejlépe písemnou formou SMS nebo e-mailem s krátkým popisem o jakou službu máte zájem, ozvu se zpět - tel. číslo 774 271 091 nebo e-mail: ivetakovalska@seznam.cz (když pracuji nebo učím, nezvedám tel.)

Prostory se nachází v Plzni, u hlavního vlakového nádraží, Koterovská ulice 8. Po domluvě je možné naplánovat sezení v domácím prostředí klienta - cena terapie a doprava na místo dohodou.