Nedělní lekce na Malvazinkách

Dech, pohyb, mentální práce a jógová filosofie - to vše nás čeká během společné praxe

Přijďte do příjemného prostředí a kolektivu na relaxačně zaměřenou lekci. 


Pravidelně neděle podvečer každých 14 dní v Praze na Malvazinkách

Od 17 do 19 hodin


Náplň je orientační. Vždy přizpůsobuji lekci přítomné skupině, tématu, období a vhodnosti energetické náročnosti. 

Pro představu to může vypadat nějak takto: přibližně hodinu práce s dechem, tělem nebo energetická či mentální příprava - pranajáma, rozhýbání, ásany, příprava na meditaci, energetické proudy, imaginace, koncentrace, soustředění aj. a v další hodině již samotná mentální či více energeticky zaměřená praxe - vedená meditace nebo relaxace a další techniky. Při zavedení nové techniky zahrnuji i vysvětlení a jógovou filosofii. 

A v případě navržení tématu, které chce skupina probrat ze života, s kterými se jedinci aktuálně potýkají, můžeme i diskutovat a posvítit si na téma z jiné perspektivy - pohledu jógy a jejího doporučeného chování a jednání, včetně kléší, často nevědomých, které brání v radosti a spokojenosti v životě. A doporučím například i praxi na doma (někdy cvičení, někdy afirmaci, prostě, co je potřeba). 


Místo: studio Pilates na Malvazinkách (Na Václavce 32)

Žijeme většinu času za dveřmi sálu. 

A chceme žít spokojeně, šťastně a plnohodnotně. 

A k tomu nám jógové techniky pomáhají. 

Jsou prostředníkem, cestou, návodem. 

Šťasten ten, jenž je ve stavu jejich nepotřebnosti. Jsou jen dvě možnosti. Buď je zahalen závojem nevědomosti, nebo došel Samádhí na cestě k poznání svobody (Mókši).

 Novoroční kurz 2023 

LEDEN - BŘEZEN

Pravidelně 1×za 14dní - lichý týden. Lekce délka 2h. 

Termíny: 8.1., 22.1., 5.2., 19.2., 5.3., 19.3.


Můžete přijít vyzkoušet nezávazně na jednorázovou lekci. Prosím o přihlášení předem. 

Dále je možnost zvýhodněné ceny při platbě celého kurzu před jeho začátkem/nebo na první lekci/pro nově příchozí možno domluvit i v průběhu  (6 lekcí = 3 měsíce: leden-březen).

Lekce se konají v příjemném prostředí studia pro pilates, cvičení a jógu. Doporučuji s sebou svoji podložku, v zimě dlouhý rukáv a něco teplejšího na relaxaci (teplejší oblečení a deku/šátek atp.). Ve studiu je v případě potřeby k zapůjčení několik podložek a dek. 

Náplň lekce přizpůsobuji účastníkům, jejich individuálním možnostem, do co nejvyšší možné míry, co skupinová lekce dovolí. Též zohledňuji v náplni lekce potřeby v daném období, ať už ročním nebo lunárním cyklu a další vnitřní a vnější vlivy. Na své si přijde začátečník i zkušenější praktikující. Na lekcích se u mě setkáte vždy s několika variantami a obtížnostmi od nejlehčích po náročnější a proto si každý může najít pozici, v které se cítí příjemně. Není třeba mít předem zkušenosti a můžete prostě jen tak přijít vyzkoušet. V případě zdravotních potíží a omezení je možné se též přidat - nejdříve společně probereme možnosti a omezení a upravím/nahradím pozice (ásany) tak, abyste se mohli účastnit skupinové lekce bez potíží. 

Doporučuji přijít s "prázdným žaludkem" aneb 2-3h před lekcí vydatně nejíst a cca 1h vydatně nepít. Před lekcí a během ní nedoporučuji jíst ani pít. Pokud nešlo jinak a jdete na lekci těsně po jídle, informujte mě o tom prosím před začátkem a upozorním Vás na pozice nevhodné na plný žaludek. 

V případě náhlé změny zdravotního stavu, u žen první 3 dny menstruace, těhotenství atp. prosím informujte mě před začátkem lekce.  


Cena a platba:

Kurz 6 lekcí: 2300,- (leden-březen) platba před začátkem kurzu nebo na 1. lekci (po domluvě v průběhu)

Platba jednotlivých lekcí předem na účet (minim. 3dny před): 400,-  

Jednorázově na místě hotově: 500,-  (nutné se předem přihlásit v rozvrhu / na e-mail / zprávou - ať vím, že dorazíte)


Bankovní spojení: 123-7358490237/0100


Při vývoji kapacity nad 10 účastníků budu ceny snižovat :-) , při přihlášení v rozvrhu uveďte prosím do poznámky o jakou formu máte zájem: kurz/ jednotlivé lekce.


Těším se na viděnou, cvičenou, jógovanou :)
Místo konání lekcí - PRAHA - Na Václavce 32 - Pilates Studio - hlavním vchodem dovnitř a první dveře vpravo